Zirve Otomat, 2010 yılında İstanbul’da sektöre ilk adımını atmıştır. Şirketimiz, yaklaşık 8 yıllık tecrübesi ve genç ekibi ile müşterilerinin değişen ihtiyaçlarına çözüm bulmayı başarmaktadır.

2016 Yılında sektörün değişen dinamiklerini belirleyerek teknoloji alanında mucize yatırımı masaüstü şarj otomatı ile piyasaya hızlı ve sağlam bir giriş yaptı. Dünyanın en küçük madeni para ile çalışan masaüstü taşınabilir şarj istasyonlarını kurarak şarj sorunlarına çözüm getirmeyi hedeflemiştir.

Zirve şarj, bu yeni sektörde ürettiği yeni dinamiklerle gerekli AR-GE yatırımlarını yaparak alanında sektörünün öncüsü konumundadır.

Şirketimiz, sadece ürün değil aynı zamanda kaliteli hizmet ve uzmanlığınıda ortaya koyarak sektöre ivme kazandırmayı hedeflemektedir. Bu hedefi gerçekleştirmek için müşterilerimizin ihtiyaçlarını, güvenilir ve şeffaf bir bakış açısıyla çözmeyi kendine ilke edinmiştir.

Zirve Otomat, Kaliteye duyulan güvenin değerini biliyor ve bu sektörde sizin için zirvede ki marka olmayı hedefliyor.

Zirveyi hedeflediğimiz bu sektörde müşteri memnuniyetini ve devamlılığını esas alan bir bakış açısıyla kalite ve maliyet dengesini kurarak, uluslararası standartlarında teknoloji ürün ve hizmetlerini sunmak.
Teknolojide yaratıcı ürün fikirleri ile uluslararası pazarda öncü ve tercih edilen bir dünya markası olmak.