GİZLİLİK POLİTİKASI

Üyelerimizin-Müşterilerimizin www.zirveotomat.com (Bundan sonra “Sitemiz” olarak anılacaktır) vermiş olduğu bilgilerin gizliliği, korunması ve ilgili diğer hususlarda aşağıda cari kuralları belirtilen Gizlilik Politikası benimsenmiştir.

Sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre Zirve Otomat San. ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan sonra “Zirve Otomat” olarak anılacaktır)

Üyelerimize – Müşterilerimize ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri (telefon, adres, e-mail vs.) ve diğer kişisel bilgiler Sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün/hizmetlerin Zirve Otomat iş ortakları ve tedarikçileri tarafından verilebilmesi/satımı, ürün/hizmet ücret-masrafı tahsilatları ve çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, satış ve kartlandırma uygulamaları için süresiz olarak kayda alınabilir, Zirve Otomat ve belirtilen kuruluşlar nezdinde saklanabilir, işlenebilir, gerekli görülen hal-yer ve zamanda paylaşılabilir ve kullanılabilir.

www.zirveotomat.com üyeliğinden ayrılmak için
[email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Sitemizin diğer internet-web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait gizlilik-güvenlik politikası ve kullanım şartları geçerlidir; Sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan Zirve Otomat sorumlu değildir.

Sitemizde yer alan her türlü ürün, içerik ile bunların düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda (Zirve Otomat ile anlaşmasına göre üçüncü şahıslara ait olanlar hariç) tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları Zirve Otomat’a aittir.

Müşterilerimizin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ya da niteliği itibariyle iade edilemez ürünler için iade kabul edilmeyecektir.

Ek bilgi almak istediğiniz konularda [email protected] e-posta adresinden veya www.zirveotomat.com/bize-ulasin adresinden Zirve Otomat’a danışabilirsiniz.

Adres: Ahmet Yesevi Mahallesi, İnönü Caddesi. Konak Sokak, No:24/A Pendik / İSTANBUL

Zirve Otomat San. ve Tic. Ltd. Şti.

Go to Top